DomůMožnosti spolupráce

Možnosti spolupráce

V rámci vyhledávače ProSportování.cz najdete pouze sportovní vybavení jako je oblečení, rakety, potřeby na fitness, cyklistické vybavení, výživu pro sportovce nebo elektrovozítka. Našimi návštěvníky jsou lidé vyhledávající sportovní vybavení, dokážeme vám tak přivést na váš e-shop relevantní potencionální zákazníky.

Zde je popis možností propagace, které u nás můžete využít:

Katalog produktů

ProSportování.cz je primárně katalog produktů. Z vašeho e-shopů můžete do katalogu zařadit neomezený počet relevantních produktů. Katalog na ProSportování.cz je skvělou podporou prodeje. U každého produktů je navíc zobrazeno vaše logo.

Topování

Klíčové je být vidět na předních pozicích našeho vyhledávače. Jak toho můžete docílit? Zvolte naši službu topování. Topování upřednostní vaše produkty před ostatními a ve vyhledávacím seznamu budou na předních místech. Samy si vyberete které kategorie vašich chcete podpořit. Zvyšte si šanci před konkurencí.

Příznaky a slevové kupony

Zákazníci dávají často přednost produktům s označením. Příznaky jim pomáhají usnadnit výběr. Příznak může označovat, že se jedná o zboží ve speciální akci nebo, že je u něj doprava zdarma. U takovýchto produktů máte mnohem vyšší šanci na prodej.

Publikace článku

Přemýšlíte, jak byste se mohli odlišit od konkurence nebo zvýšit své šance ve vyhledávání? Pomohou vám články uveřejněné v našem magazínu. Obsahový marketing má velmi dobré výsledky a čtenáři se často stávají novými zákazníky. Můžete jim poradit s výběrem, udělat test produktů nebo vysvětlit výhody daného zboží.

Rozšířená propagace

Na vyhledávacím portálu ProSportování.cz můžete využít pozice pro bannery, speciální pozice pro produkty a další možnosti. Napište nám a vše vám s radostí popíšeme.

Pro další informace klikněte zde

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky