INOVIK – vše pro běžecké lyžování

INOVIK běžky

Pod sportovní značkou INOVIK najdete pestrou nabídku potřeb pro běžecké lyžování. Především nabídka značky INOVIK v oblasti běžek vás překvapí kvalitou i cenovou dostupností. INOVIK vyrábí měkké, střední a tvrdé běžky na techniku bruslení i klasiku. Běžky značky INOVIK se vyznačují velkou přilnavostí, díky mixovaným pásům z mohéru. Skvělý je i poměr přilnavosti se skluzem. Skluznice jsou z extrudovaného polyetylenu, který zajišťuje snadný skluz. Běžecké lyže INOVIK mají dlouhou životnost a jsou velmi odolné. Odolné je i jejich jádro. Například běžky na klasiku INOVIK 150 s pásy + vázáním rottefella basic auto mají jádro tvořené z topolu, který se vyznačuje dlouhou životností. Tyto běžecké lyže jsou i velmi lehké, hmotnost lyže je 2000 g. Tento druh běžeckých lyží má široké vykrojení, které zajišťuje dobrou stabilitu. Vedle běžeckých lyží na klasickou techniku, se pod značkou INOVIK vyrábějí běžky na bruslení. V případě, že chcete běhat na lyžích bruslící technikou, můžete se opět spolehnout na kvalitu skluzu a velkou stabilitu lyží. Pokud se zaměříme přímo na běžky na bruslení 500 + vázání rottefella performance skate INOVIK, zjistíme, že mají dřevěné jádro s kanálky Air Channel a skelné vlákno. Tato kombinace zajistí dlouhou životnost běžek.

DĚTSKÉ BĚŽKY NA KLASIKU 130 S PÁSY + VÁZÁNÍ ROTTEFELLA INOVIK

INOVIK boty na běžky

INOVIK vyrábí boty na běžky pro klasickou metodu i metodu bruslení. Boty na běžky značky INOVIK jsou stabilní, mají nízkou podešev a kvalitní vstřikovaný plast, který drží dobrý kontakt mezi lyží a sněhem. Boty na běžecké lyžování INOVIK jsou těsně padnoucí, skvěle drží na noze a jsou kompatibilní s vázáním NNN, Turnamic a Prolink. Důležitou vlastností je hřejivost bot, kterou zajišťuje Izolace Thinsulate a léga přes tkaničky. Boty nejsou ani nijak těžké, jelikož obsahují karbonové díly pro celkové odlehčení boty. V případě bot na běžkařskou techniku bruslení, se vedle těchto klíčových vlastností můžete setkat s polotvrdou podešví ze vstřikovaného plastu. I zde je klíčový odraz a právě díky těsně padnoucí botě, si můžete být jistí maximální přesností při jízdě. Jedním z nejprodávanějších modelů bot INOVIK jsou pánské boty na běžky na bruslení skate 500. Na své si ale přijdou i ženy.

PÁNSKÉ BOTY NA BĚŽKY NA KLASIKU 500 INOVIK

INOVIK hůlky na běžky

Značka INOVIK patří mezi špičku v oblasti výroby běžkařských hůlek. Vyznačují se vysokou kvalitou, odolností a nízkou hmotností. Tubus běžkařských holí INOVIK je vyrobena z 80 % z karbonu, což zajišťuje lehkost a výkonnost holí. Zbylých 20 % tvoří skelné vlákno. Běžkařské hole INOVIK jsou velmi pohodlné na uchopení, mají nastavitelné ergonomické poutko. INOVIK hůlky na lyže mají široké využití, lze je použít, jak na techniku bruslení, tak na běžecké lyžování klasicky. Rukojeť těchto holí je ergonomická, pohodlná a izolační z přírodního korku. V sortimentu INOVIK hůlek na běžecké lyžování můžete najít také hůlky, u kterých si můžete na jednom z dílů nastavit i velikost. Tím se stávají INOVIK hůlky na lyže univerzální a využitelné i pro více osob s rozdílnou výškou.

INOVIK trička a mikiny na běžky

Chcete se u běžeckého lyžování cítit pohodlně a ochránit se před zimou? Vsaďte na vhodné oblečení na běžecké lyžování, se kterým vám pomůže značka INOVIK. INOVIK se zabývá výrobou triček na běžky s dlouhými rukávy. Trička INOVIK jsou známé a oblíbené z důvodu výborné prodyšnosti. Součástí triček INOVIK je vzdušný úplet pro rychlejší a snazší odvod potu. Nelze opomenout ani volnost pohybu, který je u běžeckého lyžování vyžadován. Střih je vyroben přiléhavě, aby dokázal kopírovat křivky těla každého běžkaře. Přiléhavý střih a materiál má ale i další výhodu, a to vysokou hřejivost materiálu. Tento střih urychluje odvod tělesné vlhkosti. INOVIK vyrábí, jak pánské, tak ale i dámské a dětské hřejivé trička na běžecké lyžování. U některých modelů triček INOVIK najdete i límeček se zipem pro lepší odvětrávání. Designově jsou trička INOVIK velmi povedené. Najdete je v bílých, modrých, černých i černo-modrých kombinacích. Každý si přijde na své.

INOVIK rukavice na běžky

Mezi sortimentem značky INOVIK si lze vybrat i kvalitní rukavice na běžecké lyžování. Rukavice INOVIK se vyznačují dobrou prodyšností, v rukavicích se vám nebude tolik potit ruka. Rukavice jsou, jak hřejivé, tak i větruodolné, což se může při jízdě volným prostranstvím po jezdeckých tratích hodit. Rukavice INOVIK jsou připravené také na nárazy, které při jízdě na běžkách vznikají. INOVIK na tuto skutečnost reaguje koženou dlaní a dalšími koženými díly, které pomáhají zlepšovat vlastnosti úchopu hole a ochrany rukou. Obzvláště při delší jízdě si budete této vlastnosti považovat. Střih rukavic je vyroben přiléhavě, čímž je dosaženo maximální pohodlí. Některé modely INOVIK rukavic na běžky, mají i vysokou hřejivost dosaženou hřejivou vatovou podšívkou rukavice. Stejně jako jsou některé modely rukavic INOVIK vybaveny vodoodpudivou membránou, díky které stékají kapky deště po rukavici pryč z těla.

INOVIK bundy a vesty na běžky

Vedle sortimentu triček na běžecké lyžování se značka INOVIK zabývá výrobou bund a vest na běžecké lyžování. Bundy na běžky INOVIK mají řadu funkčních kapes. Několik kapes na zip, náprsní kapsu a kapsy na zádech. Drobnosti si tak můžete pohodlně uschovat do bundy. INOVIK běžkařská bunda má ještě několik důležitých výhod. Ve zkratce se jedná o voděodpudivost materiálu, větruodolnost chránící nejen před větrem, ale i chlade, a v neposlední řadě hřejivost. Bundy INOVIK jsou vybaveny vatovou výplní na hrudi. Zapomenout bychom neměli ani na volnost pohybu. Bunda vás nebude nikdy stahovat a budete si tak moct dopřát klidnou jízdu. Bundy jsou vyráběné ve variantách pro muže, ženy i děti. Obdobné vlastnosti mají také vesty značky INOVIK.

BATOH NA BĚŽKAŘSKÉ BOTY BOOTBAG 500 INOVIK

INOVIK batohy na běžky

V případě, že byste si sebou chtěli vzít na běžky batoh, můžete si opět vybrat batoh od značky INOVIK. Tento batoh má objem 30 litrů, obsahuje nepromokavou kapsu na běžkařské boty, kapsu na oblečení, polstrovanou kapsu na brýle a vyztužené dno. Součástí batohu INOVIK je speciální pouzdro na vosk. Batoh INOVIK je nepromokavý, odolný a je připraven, aby sloužil také jako příruční zavazadlo do letadla. Batoh je i velice designově povedený. Batoh na běžkařské boty bootbag 500 INOVIK je stálicí na trhu.