CAPERLAN, to nejlepší pro rybáře!

rybáře

CAPERLAN pruty

Značka CAPERLAN nabízí rybářské pruty na lov kaprů, dravců, na plavanou, ale i na mořský rybolov. Na lov kaprů můžete využít trojdílný skládací prut. Velkou výhodou je jeho snadný přenos. Prut můžete v případě potřeby složit a zase rozložit. Hodí se všem rybářům, kteří to mají k vodě daleko nebo bojují s místem, kam uložit své načiní. Většina těchto prutů je složena ze 100% karbonového HM vlákna, které zajistí, že bude tento prut i velice odolný. Například prut Xtrem9 má velmi pružnou špičku, která zajišťuje možnost nahodit velmi daleko. Pruty CAPERLAN umožňují rybolov ze břehu, ale i z lodi. Špička těchto prutů je navíc opatřena inovací Moon Concept. Při kontaktu s UV zářením se špička prutu rozsvítí. Při nočním rybolovu je vhodné vzít si UV čelovku.

V sortimentu prutů značky CAPERLAN můžete sáhnout rovněž po teleskopickém prutu XTREM5. Tento prut je vhodný na lov kaprů ze břehu. Tento teleskopický prut je lehce skladovatelný, pro skládání se využívá speciálního opačného šroubení. Prut ze série V500 je vynikající volbou na lov dravců za pomocí přívlače. Této prut je velmi lehký (325g), a pokud se chystáte chytat pstruhy, bude pro vás dobrou volbou.

Chytáte rádi na plavanou? V sortimentu značky CAPERLAN najdete i pevné a lehké dělené pruty. Tyto pruty jsou vyrobeny z karbonu, díky tomu jsou i velmi lehké. Prut obsahuje matný lak, který zabraňuje skluzu při držení prutu. Velkou výhodou této deličky je možnost nastavení délky prutu podle potřeby. Můžete reagovat až na situaci u vody.  

CAPERLAN návnady a nástrahy

Značka CAPERLAN se vyznačuje vysokou kvalitou v oblasti nástrah a návnad na ryby. Především nástrahy na kapry patří mezi špičku na českém trhu. CAPERLAN je pro kapry neodolatelný, obsahuje len, konopné semínko, proso, řepku a rostlinné uhlí. Návnada je hrubě mletá, obsahuje velká olejnatá a výživná zrna. Navíc je vysoce lepivá, na dně vydrží déle. Návnady se lehce připravují, stačí vzít odměrku a smíchat směs s vodou v poměru 2 odměrky návnady ku 1 odměrce vody. V sortimentu značky CAPERLAN najdete vedle směsí na kapry, ale i speciálky na všechny druhy ryb.

Chodíte rádi chytat dravce? Sáhnout můžete po osvědčených třpytkách CAPERLAN. Třpytky od CAPERLANu jsou vizuálně velmi dobře viditelné a jejich odlesky vábí ryby dokonale. Velkou výhodou je pak univerzální využití třpytek, lovit s nimi můžete prakticky všechny dravé ryby. Háček je navíc snadno vyměnitelný. Většina třpytek je vyrobena z mosazi a nerezové oceli, je tak zajištěna dlouhodobá použitelnost. Stejně tak zajímavý je sortiment woblerů. Velmi dobré jsou krmítka a olůvka značky CAPERLAN. Například krmítko Feeder s pružinou je vysoce odolný, pružinka drží tvar a používáním se neprotáhne. Díky vnitřnímu průměru 3 mm je snadnější protažení vlasce. Tento typ krmítka je vhodné pro zakrmení a rybolov s návazcem blízko místa zakrmení.

CAPERLAN rybářské navijáky

Rybářské navijáky CAPERLAN patří mezi špičku na trhu s rybářským vybavením. Velkou předností těchto navijáků je nízká hmotnost, která umožňuje snadnou manipulaci s navijákem. Díky navijákům CAPERLAN se vám už nebude motat vlasec kolem navijáku. Vedle toho jsou tyto navijáky skladné a plynule se navíjejí. Samotnou plynulost navíjení zajišťují speciální kuličková ložiska. Navijáky CAPERLAN jsou velmi odolné. Všechna ozubená kolečka jsou navržena, aby vydržela až 500 000 cyklů navíjení. Vysokou odolnost zajišťuje tělo a rotor z grafitu a cívka z hliníku. Většina navijáků tohoto výrobce je použitelné univerzálně, můžete s nimi vyrazit na lov kaprů, ale i dravých ryb. Právě plynulost navíjení se dá skvěle využít při lovu dravců, kdy potřebujete, aby se vám velmi lehce navíjel vlasec, a vy jste mohli nahazovat woblery či jiné návnady, které značka CAPERLAN rovněž vyrábí.

CAPERLAN rybářské vlasce a šňůry

V případě, že jste se rozhodli pro rybářské vlasce nebo šňůry značky CAPERLAN, můžete využít jejich vysokou odolnost, a to především v uzlu. Výrobce si dává velký pozor na správnou viditelnost vlasce. Podle typu vlasce si pak můžete zvolit průhledné, fluorescenční či tmavě hnědé. Většina vlasců CAPERLAN se vyznačuje vysokou odolností v tahu, což znamená, že nebude problém vytáhnout z vody i ty největší ryby. Vedle toho vyrábí CAERLAN cívky, na kterých je vlasec namotán, z ekologických materiálů. Rybářské šňůry CAPERLAN jsou pak vhodné pro lov dravých ryb. Abyste mohli dravce z vody vytáhnout, potřebujete vysoce odolnou šňůru, kterou vám ryba jen tak nepřetrhne. Vybrané typy vlasců CAPERLAN mají speciální povrchovou úpravu, která zabraňuje snadnému odření. Hladký povrch vlasců zajistí možnost nahodit velmi daleko.

CAPERLAN rybářské oblečení

Při samotném rybolovu budete potřebovat rybářské oblečení, které bude odolné, ve většině případů teplé a s možností uschovat si háčky, pean a jiné příslušenství. Značka CAPERLAN myslí, jak na rybáře, kteří chytají ze břehu, tak ale i ty, kteří se rádi brodí řekou. Právě kalhoty určené na brodění do vody jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu, který je dokonale vodotěsný, nepromokavý a je vyroben bezešvou metodou. Rybářské kalhoty na brodění jsou velmi lehké, podrážka vysoce přilnavá a odolný vůči proděravění. Jsou vyrobeny z PVC materiálu a jsou vyztuženy na kolenou.

CAPERLAN vyrábí vedle toho i nepromokavé rybářské bundy. Jejich velká výhoda je, že je můžete využít, i pokud nejste rybáři. Bundy jsou teplé, prodyšné a zůstanete díky nim v suchu. Bundy jsou opatřeny prostornými kapsami, do kterých si můžete uschovat řadu příslušenství, ale při běžném používání například peněženku, klíče nebo mobil. Oproti některým jiným bundám, jsou zipy a švy u těchto rybářských bund CAPERLAN 100% vodě nepropustné. Každý rybář ocení rovněž rybářské vesty CAPERLAN. Vesty patří mezi absolutní špičku na trhu a může se rovnat velkým značkám. Vesty jsou lehké, obsahují řadu kapes, kdy některé z nich jsou bez zipu, jiné zip mají. Rybářské vesty CAPERLAN jsou odolné a vydrží vám velmi dlouho. Vesty obsahují i speciální nepromokavou kapsu, určenou k uschování mobilního telefonu.

CAPERLAN rybářské bivaky a brolly

Mezi sortimentem značky CAPERLAN najdete i velmi dobře využitelné rybářské bivaky. Bivaky můžete využít nejen při chytání ryb, ale i v případě, že rádi kempujete u vody nebo v přírodě. Bivaky CAPERLAN jsou prostorné a ve většině případů se do nich vlezou minimálně 2 lehátka. Bivaky CAPERLAN jsou odolné vůči větru do rychlosti 80 km/h. Velkou výhodou je nepromokavý materiál. Materiál byl testován odborníky v laboratořích a účinky zkoušeny přímo v akci. Na bivak si můžete dokoupit svrchní plášť. Tento plášť zvýší tepelnou izolaci bivaku a zabrání srážení vody v bivaku. Díky tomuto plášti získáte dvojitou střechu. Při chytání ryb se vám může hodit broll. Brolly jsou speciální stany, které jsou rychle stavitelné, spolehlivé a nenápadné. Brolly jsou ideální, pokud chcete chytat například kapry. Tyto CAPERLAN brolly jsou vodotěsné a ochrání vás před studeným větrem. Díky brollům můžete zabránit nachlazení z toho, že by vás ofoukl vítr. Brolly jsou skladné a lehké. Díky tomu, že mají brolly váhu okolo 7 kg. Brolly se snadno přenášejí a skladují. Není problém si broll zabalit sebou k vodě, i pokud se na ryby vydáváte autobusem.

CAPERLAN rybářské čluny

Potřebujete chytat ryby z člunu? I zde vám značka CAPERLAN pomůže. Rybářské čluny CAPERLAN jsou velmi lehké (okolo 6 kg) a umožňují velmi jednoduchou montáž a demontáž. Člun jednoduše nafouknete vzduchem, díky 4 vzduchovým komorám. Na člunech CAPERLAN se vám bude výborně sedět, obsahují totiž nafukovací tvarovatelnou sedačku, kterou si nastavíte přesně podle svých potřeb. U člunů je vždy důležitá skladovatelnost a možnost převozu. Rybářské čluny CAPERLAN se vlezou do transportní tašky o velikosti 75 × 43,5 × 10 cm. I když se jedná o nafukovací čluny, tak jsou na vodě velmi stabilní a po nafouknutí mají rozměry 115 cm na šířku a 145 cm na délku. Kladete si otázku, kam si uchováte rybářské potřeby a vybavení? Na člun lze připnout až 3 brašny, které můžete kdykoliv odepnout. Záleží, kolik vybavení sebou na vodu berete. Čluny jsou vhodné na chytání přívlačí. Lze je použít, jak na přehradě, jezeře, tak ale i na řece. Pokud chytáte na řece nebo v chladném období na přehradě, je důležité mít na sobě kalhoty určený pro brodění ve vodě. V případě, že nechcete člun při každém přesunu vyfukovat, můžete ho snadno přenést na zádech, a to díky speciálním popruhům.

CAPERLAN rybářské křeslo

Patříte mezi rybáře, kteří rádi chytají ryby ze břehu a chtějí si u chytání také odpočinout? Pro tyto případy si můžete pořídit rybářské křeslo CAPERLAN. Rybářská křesla jsou vhodná především při chytání kaprů nebo jiných sladkovodních ryb ze břehu. Tato rybářská křesla mají lehce nastavitelné nohy. Díky tomu, že si můžete nohy přizpůsobit terénu, na kterém bude křeslo stát, získáte maximální stabilitu a nebudete se muset bát, že se s křeslem převrátíte. Na nohách křesla jsou speciální talířky zabraňující tomu, aby se nohy zabořily do bahna a propadly se. Díky tomuto systému jsou nejen bezpečná, ale i pohodlná. Rybářská křesla CAPERLAN mají polstrovanou opěrku hlavy a pohodlný měkký sedák. Tato rybářská křesla se lehce skládají a umožňují tak jednodušší převoz od vody nebo k vodě. Konstrukce křesel je vyrobena z hliníku. Díky tomu se zajistí vysoká odolnost a nízká hmotnost. Na závěr ještě můžeme doplnit, že jsou rybářská křesla CAPERLAN individuálně nastavitelná. Umožňují to speciální páky a šrouby.

CAPERLAN rybářské lehátko

Vedle rybářských křesel se značka CAPERLAN zabývá také rybářskými lehátky. Tato lehátka jsou velmi pohodlná, a i když jsou určená primárně k vodě během chytání ryb, můžete je skvěle využít i doma nebo na zahradě. Lehátka CAPERLAN jsou stabilní, díky nastavitelným nohám a pohodlná, díky matraci, která se přizpůsobí tvaru vašeho těla. Rybářská lehátka CAPERLAN se snadno skládají a nepotřebují pro uskladnění příliš moc místa. Lehátka CAPERLAN jsou odolná. Odolnost zajišťuje ocelová konstrukce a odolná textilie. Toto rybářské lehátko můžete mít třeba i na chatě, je to skvělá možnost, jak získat další lůžko, které je navíc i pohodlné. Bude mnohem lepší využít rybářské lehátko CAPERLAN než jakoukoliv samostatnou matraci. Každopádně jsou rybářská lehátka CAERLAN vhodná pro rybáře, kteří chytají ryby delší dobu a u vody tráví celou noc. Jsou vhodná do bivaků nebo brollů.